Author: m***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ok..................
Price: 210.700₫
Original Price: 217.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25082307529440545 |
Author: m***g
Date:
Review: ok..................
Author: V***g
Date:
Review: The item is nice, delivery is fast, there is even a discount. I am invoking my right to remain silent or I choose to remain silent
Author: l***6
Date:
Review: Me encanto buena calidad. Recomendado
Author: a***9
Date:
Review: شكراا شي ان يجنننننننن
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm